15 травня 2026 року на медичному факультеті № 2 Ужгородського національного університету відбулась VI медична студентська конференція.
Учасники студентської наукової групи кафедри фiзiологiï Полтавського державного медичного університету представили дві доповіді.
Здобувач освіти 4 курсу міжнародного факультету Вассім Шентір виступив з доповіддю «Poikylocytoses and anisocytoses peculiarities in Moroccan patients» у співавторстві з Айманом Баіді. Робота, виконана під керівництвом к.мед.н., викладача кафедри фізіології Олени Ткаченко та д.мед.н., професора, завідувача кафедри фізіології Людмили Весніної посіла друге місце.
Також зацікавленість у слухачів викликала робота здобувачів 3 курсу міжнародного факультету Яссіра Буртала у співавторстві зі здобувачем 5 курсу Маруаном Аббассі «Thrombophilias and DIC-syndrome peculiarities in Moroccan patients». Керівник роботи – викладач кафедри фізіології к.мед.н. Олена Ткаченко.
Ми вітаємо здобувачів та їх наукових керівників і бажаємо подальшої плодотворної роботи та нових досягнень!